jaki laptop do codziennego użytku

Jaki laptop do codziennego użytku?

HP 350 to laptop niezwykle elegancki. Producent postanowił zestawić czarną, wyspową klawiaturę ze srebrnymi pod nadgarstnikami i płytką dotykową.

Komputer ma dobrą wydajność za sprawą zastosowanego procesora Intel Broadwell, nie można narzekać też na odwzorowanie kolorów oraz jego kulturę pracy. Decydując się na takie rozwiązanie, będziemy mieć do dyspozycji matową matrycę 15, 6″ o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, praktyczne złącza – trzy porty USB, VGA i HDMI oraz dodatkową kartę grafiki. Niestety komputer nie radzi sobie z nowymi grami, ale bez problemu obsługuje za to starsze tytuły.

Dużą zaletą HP 350 jest wydajna bateria oraz to, że jest oferowany z różnymi procesorami, także Pentium 3805U. Producent zaopatrzył ten model w kartę grafiki Radeon R5 M240. Jeżeli szukamy tanie laptopy poleasingowe, który może służyć także do gier, ten model wydaje się dobrym rozwiązaniem. Niestety jego obudowa nie jest tak solidna, jak w przypadku droższych modeli, dlatego najlepiej używać go jak sprzętu stacjonarnego. Oczywiście jest to komputer mobilny, także można z nim podróżować, nie mniej jednak zaleca się, aby go oszczędzać, gdyż może okazać się wrażliwy na wstrząsy. Konstrukcja jest dobrze spasowana, dużą zaletą jest to, że ma matowe wykończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *